RSS وبلاگ

معرفی لوازم جلوبندی بخش سیبک فرمان

سیبک فرمان خودرو مانند سایر اتصالات مکانیکی باید روغن کاری مناسبی داشته باشد و به منظور جلوگیری از اتلاف روانکارهای داخل قطعه و همچنین ممانعت از ورود گرد و خاک و ذرات دیگر به داخل آن از گردگیر مناسب استفاده شود.

لوازم جلوبندی چیست؟ | از چه اجزائی تشکیل شده است؟ | فایتون قطعه

وقتی از لوازم خودرو صحبت میکنیم منظورمان این است که لوازم جلوبندی به قسمت زیرین جلوی خودرو گفته می‌شود که وظیفه آن هندلینگ (خوش‌دستی) یا تعلیق خودرو در دست‌انداز‌ها ، چاله‌ها و پیچ و خم های جاده را برعهده دارد.

هر آنچه در مورد سیبک فرمان باید بدانیم!فایتون قطعه

وظیفه سیبک فرمان، انتقال فرمان چرخش به چرخ ها است.سیبک ها معمولا در سیستم فرمان و سیستم تعلیق خودرو کاربرد دارند و وظیفه شان، امکان حرکت دورانی و چرخشی است.

فروش لوازم یدکی خودرو به قیمت کارخانه

تعمیرات خودرو همیشه بدون برنامه ریزی شما پیش می آیند.بر همین اساس فروشگاه لوازم یدکی خودرو اصل چیزی است که خریداران به طور وسواس گونه ای در جستجوی آن برمی آیند.

لوازم خودرو خود را از ما بخواهید|فایتون قطعه

قابلیت ما رساندن شما به لوازم خودرو مدنظرتان در بهینه ترین حالت ممکن است. هدف فایتون قطعه  کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت شما، هنگام خرید لوازم خودرو است.

کاهش استهلاک خودرو و روش های افزایش طول عمر لوازم خودرو | فایتون قطعه

هنگامی که فردی عنوان می کند، استهلاک خودروی او بالا رفته است، در حقیقت به معنی این است که عمر مفید قطعات و لوازم خودروی او زودتر از موعد استاندارد تمام شده و در نتیجه هزینه تعمیر و نگهداری خودروی او افزایش یافته است.

خرید لوازم یدکی خودرو با کیفیت تنها در فایتون قطعه

نوسان قیمت و همینطور نبود لوازم یدکی خودرو با کیفیت از جمله دلایلی است که سبب می شود تا دارندگان خودرو به خرید لوازم یدکی خودرو بی کیفیت و تقلبی که قیمت پایین تری دارند رو بیاورند.

نکات فنی خودرو | لوازم یدکی خودرو |فایتون قطعه

ما در این پست می خواهیم رانندگان را با نکات فنی خودرو آشنا کنیم تا بتوانند با رعایت این نکات به طول عمر خودرو خود کمک کنند.

چه زمانی باید شمع خودرو را عوض کنیم|خرید لوازم یدکی خودرو|فایتون قطعه

اگر شمع خودرو خود را در زمان مناسب تعویض کنید به عمر مفید خودرو خود اضافه کرده اید. خرید لوازم یدکی خودرو همانند شمع خودرو و ... از شرکت فایتون قطعه به سود شماست زیرا با خرید از فایتون قطعه می توانید از تخفیفات ویژه محصولات درجه 1 برخوردار شوید

مرجعترین فروشگاه لوازم یدکی خودرو

لوازم یدکی خودرو به لوازمی گفته می شود که در زمان دچار مشکل  قطعات اصلی خودرو جایگزین قطعه خراب می شود تا خودرو بتواند به فعالیت خود ادامه دهد.