بوش طبق تیبا-ریو

بوش طبق تیبا-ریو

بوش طبق تیبا-ریو محصولی با استقامت بالا بوده که عملکردی موثر دارد و از کیفیت مطلوب برخوردار می باشد.

تولید کننده: فایتون قطعه
زمان تحویل: 1 الی 2 روز
قیمت: ۴۸۰,۰۰۰ ریال
۴۱۷,۶۰۰ ریال

بوش طبق تیبا _ریو

سیستم تعلیق خودرو از اجزای مختلفی مانند فنر، بوش و طبق تشکیل شده است که هر کدام وظیفه خاصی را برعهده دارند و خرابی یکی از اجزا سبب اختلال در عملکرد خودرو می گردد.

طبق جزو قطعات اصلی جلوبندی محسوب می شود و در هر خودرو دارای اشکال مختلفی است. طبق خودرو قطعه ای از جنس فلز بوده که عمل اتصال چرخ به خودرو را برعهده دارد. همچنین همانند بازوهایی هستند که شاسی ماشین را به سیستم جلوبندی مرتبط می سازد. طبق ها نیز از طریق سیبک به چرخ متصل می شوند و از چندین بوش تشکیل شده اند.

وظیفه بوش طبق

بوش طبق قطعه ای از جنس پلی اورتان با قابلیت تحمل دمای بالا وظیفه  اتصال طبق به شاسی خودرو  را دارد و سو صدای اضافه را حذف مینماید.

بوش طبقی که در خودروهای مختلف به کار گرفته می شود دارای ساختار متفاوتی هستند و هر خودرو بوش طبق مخصوص به خود را دارد.

علائم خرابی بوش طبق

 از علائم فرسودگی و یا خرابی بوش طبق می توان به ایجاد سروصدای زیاد در زمان مواجه با سرعت گیرها و یا در هنگام فشردن یا آزادکردن پدال گاز و ترمز و همچنین لاستیک سایی و کشیدن فرمان اشاره کرد.

از آنجا که طبق جزو اجزای مهم در جلوبندی خودرو محسوب می شود باید در ساخت طبق و بوش های آن از مواد اولیه مرغوب استفاده گردد. همچنین در هنگام تولید بوش طبق ها باید به ابعاد آن ها توجه نمود چراکه در صورت خرابی و نیاز به تعویض قطعه، به دلیل ابعاد نامناسب به سختی مونتاژ شده و یا دچار لقی می شود. استفاده از محصول با کیفیت از هزینه های هنگفت مثل ساییدن و تعویض لاستیک جلوگیری می کند.

 

مجموعه فایتون قطعه با در نظر گرفتن موارد اصولی سعی نموده در تولید محصول فوق از مواد با کیفیت و مرغوبی استفاده نماید تا از ایجاد هزینه های اضافی برای مصرف کننده و آسیب های احتمالی به خودرو جلوگیری کند، همچنین جهت اطمینان از کارایی و کیفیت، تمامی کالاها دارای یکسال گارانتی فایتون قطعه می باشند.

برند فایتون
گارانتی 1 سال
کشور تولید کننده ایران
وزن 150 گرم
تعداد در کارتن 200 عدد
تعداد در بسته 10
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند