بوش طبق لبه دار206

بوش طبق لبه دار206

بوش طبق لبه دار پژو 206 بدلیل طول عمر بیشتر، قیمت مناسب، تولید استاندارد، استفاده از مواد اولیه درجه یک و استحکام بالا محصولی کارآمد و رضایت بخش است.

تولید کننده: فایتون قطعه
زمان تحویل: 1 الی 2 روز
قیمت: ۱,۱۵۰,۰۰۰ ریال
۱,۰۳۵,۰۰۰ ریال

بوش طبق لبه دار206

بوش طبق لبه دار یکی دیگر از قطعات پراهمیت در سیستم جلوبندی خودروهای پژو 206 محسوب می شود.

قطعه فوق وظیفه انسجام طبق خودرو را برعهده دارد و برای متصل کردن طبق به شاسی خودرو کاربردی است. به طور کلی میتوان گفت بوش به عنوان مفصل یا رابط برای برقراری ارتباط اجزای مختلف سیستم به یکدیگر مورد استفاده قرار میگیرد.

طبق خودروها قطعه ای است که از جنس فولاد یا فلز محکم ساخته شده اند که در برابر ضربه مقاوم بوده و از طریق بوش طبق لبه دار عمل اتصال شاسی خودرو به سیستم تعلیق را انجام می دهد.

برای خودروهای ۲۰۶ از بوش طبق گرد استفاده می شود. خودرو ۲۰۶ دارای ۲ عدد طبق بوده که در  قسمت چپ و راست جلوی خودرو و پشت چراغ ها قرار دارد. طبقی که در قسمت چپ و راست خودرو قرار می گیرند با یکدیگر متفاوت هستند.

علائم خرابی بوش طبق لبه دار

از علائم خرابی بوش طبق لبه دار می توان به لاستیک سایی، شنیدن صدای تقه در هنگام حرکت اولیه، صدای اضافی در هنگام حرکت در جاده و عبور از چاله های خیابانی و یا سرعت گیرها و کشیده شدن فرمان اشاره کرد.

ویژگی محصول

بوش طبق لبه دار ۲۰۶ تولید شده توسط فایتون قطعه دارای ویژگی هایی است که سبب شده تا این محصول مورد رضایت مشتریان قرار بگیرد از جمله طول عمر بیشتر، قیمت مناسب، تولید استاندارد، استفاده از مواد اولیه درجه یک و استحکام بالا

برند فایتون
گارانتی 1 سال
کشور تولید کننده ایران
وزن 150 گرم
تعداد در کارتن 50 عدد
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند