دستگیره درب بازکن بیرون پراید

دستگیره درب بازکن بیرون پراید شرکتی

دستگیره درب بازکن بیرون مناسب خودروی پراید کیفیتی بسیار مطلوب و رضایت کننده دارد. فنرهای به کار رفته در محصول با کروم و نیکل، آبکاری شده است تا از مقاومت لازم در برابر رطوبت برخوردار باشد و به مرور زمان دچار  زنگ زدکی نگردد و در کارکرد مداوم حالت کشسانی خود را از دست ندهد.

تولید کننده: فایتون قطعه
زمان تحویل: 1 الی 2 روز
قیمت: ۱۶,۰۰۰ تومان
۱۴,۴۰۰ تومان

دستگیره درب بازکن از جمله قطعات پرمصرف و پرکاربرد برای خودرو به شمار می رود که روی بدنه خودرو نصب و با تجهیزات جانبی داخل درب مرتبط می گردد و در باز کردن درب خودرو نقش اصلی را ایفا می کند. محصول فوق از پلاستیک فشرده تشکیل شده است و کاملا در برابر ضربات شدید مقاوم است. دستگیره درب ها با توجه به نوع خودرو دارای طرح و اشکال مخصوص به خود هستند و هر خودرو می بایست از محصول مطابق با نوع خودروی خود استفاده نماید و امکان جایگزینی با نمونه دیگر خودروها امکان پذیر نمی باشد. 

دستگیره درب ها ممکن است بر اثر استفاده طولانی مدت دچار شکستگی و یا آسیب شوند. توصیه می شود به هنگام تعویض از نمونه های اصلی به جای نمونه های متفرقه استفاده نمایید تا با مشکلاتی از قبیل عدم جایگزینی مناسب قطعه، کیفیت پایین رنگ و جنس قطعه مواجه نشوید. 

محصول فوق کیفیتی بسیار مطلوب و رضایت کننده دارد. فنرهای به کار رفته در محصول با کروم و نیکل، آبکاری شده است تا از مقاومت لازم در برابر رطوبت برخوردار باشد و به مرور زمان دچار  زنگ زدکی نگردد و در کارکرد مداوم حالت کشسانی خود را از دست ندهد.

ویژگی محصول

  1. کیفیت مطلوب
  2. تولید شده از مواد اولیه مرغوب
  3. استحکام و دوام بالا
  4. دارای خاصیت کشسانی
  5. گارانتی تعویض کالا
  6. قیمت مناسب
برند فایتون
گارانتی 1 سال
کشور تولید کننده ایران
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند