PhaetonGhateh

پمپ داخل درب پراید -تیبا-111 سوکت دار 5فیش

مجموعه فایتون قطعه اقدام به تولید انواع پمپ درب ها نموده که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و با توجه به کیفیت بالا، محصول را با قیمت مناسبی به بازار عرضه نموده است

تولید کننده: فایتون قطعه
زمان تحویل: 1 الی 2 روز
قیمت: ۹۰۰,۰۰۰ ریال
۷۶۵,۰۰۰ ریال

همان طور که میدانید هنگامی که قفل درب سمت راننده را می چرخانیم فرمان قفل شدن تمامی درب ها به سیستم قفل مرکزی ارسال می شود و باعث قفل شدن تمامی درب های اتومبیل می شود. عملکرد فوق از طریق موتورهای تعبیه شده درون هر درب صورت می گیرد. اتومبیل هایی که به سسیتم دزدگیر مجهز هستند با فعال کردن دزدگیر سبب قفل شدن تمامی درب های خودرو می شوند. این عمل از طریق پمپ هایی که درون درب خودرو نصب شده است انجام می گیرد. وظیفه پمپ درب خودرو قفل و یا بازکردن درب های خودرو به هنگام استفاده از ریموت خودرو می باشد. پمپ های درب خودرو معمولا با ولتاژ ۱۲ ولت کار می کنند.. پمپ درب هر خودرو با توجه به سیستم قفل مرکزی خود متفاوت بوده و متناسب با نوع سیستم قفل مرکزی خودرو از پمپ های درب ۲ فیش و یا ۵ فیش استفاده می شود. پمپ درب اتومبیل توسط ریموت کنترل از طریق فعال یا غیرفعال کردن قفل مرکزی عمل قفل کردن یا بازکردن درب های خودرو را انجام می دهد. از جمله دلایل خرابی سیستم قفل مرکزی می توان به عملکرد نادرست پمپ درب ها اشاره کرد. اگر تنها قفل یکی از درب های خودرو به درستی کار نکند در چنین مواقعی می بایست فقط پمپ همان درب تعویض و یا تعمیر گردد. به دلیل آنکه پمپ ها با یکدیگر و با یونیت قفل مرکزی ارتباط الکتریکی دارند، روی عملکرد یکدیگر تاثیر گذار هستند. از این رو به محض ایجاد اختلال در یکی از پمپ ها باید سوکت آن را جدا کرده تا به سایر پمپ ها آسیب نرساند. چراکه خرابی یکی از پمپ ها می تواند دلیل خرابی سایر پمپ ها گردد.

چرا فایتون قطعه

در این راستا مجموعه فایتون قطعه اقدام به تولید انواع پمپ درب ها نموده که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و با توجه به کیفیت بالا، محصول را با قیمت مناسبی به بازار عرضه نموده است. این محصول از یکسال گارانتی شرکت برخوردار است  تا مصرف کننده با خیالی آسوده اقدام به خرید نماید و از محصولی کارآمد بهره مند گردد.

برند فایتون
گارانتی 1 سال
کشور تولید کننده ایران
وزن 180 گرم
تعداد در کارتن 100 عدد
تعداد در بسته 10
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند