phaetonghate

پروانه فن پژو پیچی

پروانه فن مدل پیچی مناسب خودروی پژو تولید شده از بهترین مواد اولیه و دارای دوام و طول عمر بالا به همراه یکسال گارانتی تعویض

تولید کننده: فایتون قطعه
زمان تحویل: 1 الی 2 روز
قیمت: ۵۰۰,۰۰۰ ریال
۴۵۰,۰۰۰ ریال

احتمالا شما نیز متوجه وجود پروانه در قسمت جلویی خودروها شده اید که در بسیاری حالت در حالت چرخیدن است. علت وجود پروانه در خودروها به دلیل گرمای شدیدی است که در اثر عمل احتراق در خودرو تولید می شود و این موضوع سبب گرم شدن محیط اطراف موتور نیز می گردد. همان طور که می دانید آب درون خودرو توسط واتر پمپ به دور موتور در حال چرخیدن است از این رو گرمای موتور به آب داده می شود. گرمای آب نیز می بایست گرفته شود تا بتواند عمل خنک کردن موتور خودرو را انجام دهد. آب پس از آنکه به دور موتور می چرخد وارد رادیاتور شده و از این طریق خنک می شود. آب موجود در رادیاتور خودرو طی فرآیند دو مرحله ای خنک می شود. اول اینکه از یک مسیر طولانی با سطح مقطع کم عبور کند و یا در زمان عبور از رادیاتور از طریق برخورد هوای محیط پیرامون با آب. خودروها از پروانه ها کمک می گیرند تا بتوانند عملکرد عبور هوای محیط را در رادیاتور انجام دهند. پروانه خودرو وظیفه اصلی به جریان انداختن هوا و عبور آن از رادیاتور را به عهده دارد. می توان گفت پروانه خودرو به عنوان یک دمنده عمل می کند. نیروی لازم برای به چرخش درآوردن پروانه از باتری تامین می شود. به این طریق که در سیستم الکتریکی نیروی یک موتور الکتریکی به پروانه منتقل شده و نیروی برق باتری به موتور متصل می گردد و موتور پروانه را به چرخش در می آورد. تنهای زمانی که دمای آب افزایش می یابد شروع به کار می کند. در خودروهای کاربراتور فشنگی تعبیه شده است که با گرمای آب در ارتباط است و به محض افزایش گرمای آب فشنگی سبب اتصال جریان برق به موتور الکتریکی یا همان فن خودرو می شود. اما در خودروهای انژکتور عملکرد فشنگی برعهده سنسور دمای آب است. اگر فشنگی یا سنسور دما دچار خرابی گردد فن خودرو دائما کارمی کند تا هنگانی که مشکل برطرف گردد.

از آنجا که محصول فوق دارای کیفیت مورد اطمینان و رضایت مشتری است دارای یکسال گارانتی می باشد و با توجه به کیفیت بالا از قیمت مناسبی برخوردار است و از این جهت می تواند مورد رضایت مصرف کنندگان قرارگیرد.

برند فایتون
گارانتی 1 سال
کشور تولید کننده ایران
وزن 450 گرم
تعداد در کارتن 16 عدد
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند