تصویر واشر سرسیلندرزانتیا2000 تعمیر دوم

واشر سرسیلندرزانتیا2000 تعمیر دوم

واشر سرسیلندر تعمیر اول زانتیا2000 به دلیل آنکه در تماس با دمای بالای موتور و محفظه احتراق قرار دارد از جنس فلز و پنبه نسوز تولید شده است تا در برابر گرما و دمای بالا از مقاومت لازم برخوردار باشد و دچار سوختگی زودهنگام نگردد.

تولید کننده: فایتون قطعه
زمان تحویل: 1 الی 2 روز
قیمت: ۲,۶۰۰,۰۰۰ ریال
۲,۲۱۰,۰۰۰ ریال

واشر سرسیلندر از جمله قطعات یدکی پرکاربرد بوده که اهمیت بسزایی در خودرو دارد. واشر سرسیلندر وظیفه آب بندی و درزگیری قطعه سرسیلندر را برعهده دارد. همچنین فاصله مابین سرسیلندر و سیلندر را پوشش می دهد. این قطعه به دلیل آنکه در تماس با دمای بالای موتور و محفظه احتراق قرار دارد از جنس فلز و پنبه نسوز تولید می شود تا در برابر گرما و دمای بالا از مقاومت لازم برخوردار باشد و دچار سوختگی زودهنگام نگردد. از آنجاییکه در ساختار واشر سرسیلندر از فلز نرم استفاده شده است به خوبی می تواند حرارت زیاد محفظه احتراق را منتقل کند. از ویژگی های حائز اهمیت واشر سرسیلندر می توان به منعطف بودن آن اشاره کرد. واشر سرسیلندر در عملکرد و کارایی موتور خودرو نقش بسزایی دارد و از ترکیب آب و روغن درون سرسیلندر ممانعت به عمل می آورد.

خرابی واشر سرسیلندر می تواند آسیب جدی به موتور خودرو وارد کند.

ویژگی محصول

  1. تولید شده از مواد اولیه درجه ۱
  2. مقاومت و دوام بالا
  3. طول عمر بیشتر
  4. منعطف بودن قطعه
  5. گارانتی تعویض کالا
  6. قیمت مناسب

نکته 

خوب است بدانید که سرسیلندر نباید دارای تاب دیدگی و یا ترک باشد چرا که عملکرد صحیح و سالم بودن آن در کارایی و کارکرد مناسب واشر سرسیلندر اهمیت زیادی دارد. بنابراین در زمان تعویض واشر سرسیلندر از سلامت سرسیلندر اطمینان حاصل نمایید.

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند