تصویر منجید اگزوز L90

منجید اگزوز L90

تولید کننده: فایتون قطعه
زمان تحویل: 1 الی 2 روز
قیمت: 80,000 ریال
70,400 ریال

خودرو به دلیل احتراق داخلی منجر به تولید گاز می شود از این رو به منظور تخلیه گازهای حاصل از احتراق و ادامه روند عملکرد موتور خودرو به سیستمی نیازمند است که عمل خروج گازها را بطور صحیح انجام دهد. اگزوز خودرو به این خاطر در خودروها تعبیه شده است تا دود و گاز ایجاد شده، بوسیله آن به خارج از موتور خودرو هدایت گردد. اگزوز خودرو توسط قطعه ای بنام منجید به بدنه خودرو اتصال می یابد. منجید که از نوعی لاستیک با جنس مخصوص ساخته شده است برای ثابت نگهداشتن و پایداری اگزوز خودرو نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

تمامی خودروها بر مبنای نیاز خودرو، نوع و شکل اگزوز از منجید منحصر به خود استفاده می کنند ولی عملکرد تمامی آنها یکسان است. از ویژگی های حائز اهمیت در مورد منجید که می بایست به آن دقت شود می توان به عدم پارگی، تحمل وزن اگزوز توسط آن اشاره کرد. استفاده از محصولی با کیفیت و مرغوب در عملکرد منجید و طول عمر مفید آن بسیار تاثیر گذار است.

منجید اگزوز در ثبات و نگهداری اگزوز در جای خود نقش بسیار مهمی دارد. از این رو بهتر است از سالم بودن منجید اطمینان حاصل کرده و از آسیب رسیدن به اگزوز خودرو جلوگیری نمایید.

ویژگی محصول

  1. کارایی و عملکرد مناسب
  2. تولید شده از مواد درجه ۱
  3. استحکام و دوام بالا
  4. طول عمر بیشتر
  5. قیمت مناسب
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند