تصویر لنت ترمزچرخ عقب پژو 206 تیپ 2 با اهرم

لنت ترمزچرخ عقب پژو 206 تیپ 2 با اهرم

قیمت: ۳,۵۴۰,۰۰۰ ریال
۳,۱۸۶,۰۰۰ ریال

لنت ترمز یکی دیگر از قطعات پرکاربرد و بسیار مهم خودرو محسوب می شود که وجود آن برای خودرو حیاتی بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است. لنت ترمز بخشی از سیستم ترمز خودرو به شمار می آید که با ایجاد اصطکاک با دیسک یا کاسه ترمز موجب کاهش سرعت و شتاب منفی خودرو می گردد. قطعه فوق موظف است نیروی اصطکاکی مناسب تولید و از این طریق انرژی جنبشی چرخ را که تحت تاثیر نیروی موتور عمل می کند بازستاند و آن را به انرژی حرارتی مبدل نماید و سپس انرژی حرارتی را پخش کند. لنت با این روش اتومبیل را از حرکت متوقف و یا از میزان سرعت خودرو می کاهد.

لنت ها دارای ظاهر متفاوتی هستند و تولیدکنندگان مختلف به منظور کاهش صدا، بهبود در عمل ترمزگیری و سازگاری مطلوب با دیسک چرخ، لنت ها را با ویژگی های ظاهری مختلف تولید می کنند. اکثر لنت ها دارای قطعه ای از جنس فلز نرم هستند که به هنگام اتمام لنت قطعه فلزی با دیسک درگیر شده و تولید صدا می کند و بدین شکل راننده را از تمام شدن عمر لنت آگاه می سازد و از آسیب دیسک جلوگیری به عمل می آورد.

تمامی لنت ها براساس استاندارد ملی کلیه مراحل تست های سایش، برش، چسبندگی و سختی را پشت سر می گذرانند تا کیفیت و عملکرد مطلوب و قابل قبولی داشته باشند.

ویژگی محصول

  1. تولید شده براساس استاندارد ملی
  2. استفاده از مواد درجه ۱
  3. استحکام بالا
  4. گارانتی تعویض کالا
  5. قیمت مناسب

خوب است بدانید هرگونه نقص در دیسک چرخ برروی لنت تاثیر مخرب دارد. از این رو بهتر است از سالم بودن دیسک چرخ مطمئن گردید.

برند فایتون
گارانتی 1 سال
کشور تولید کننده ایران
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند