لاستیک چاکدار پراید وانت

لاستیک چاکدار پراید وانت (جفتی)

لاستیک چاکدار پراید وانت محصولی تولید شده از مواد درجه یک و لاستیک مقاوم که در برابر فشار زیاد مقاومت مطلوبی دارد و خاصیت خود را از دست نمی دهد.

تولید کننده: فایتون قطعه
زمان تحویل: 1 الی 2 روز
قیمت: ۳۹,۰۰۰ تومان
۳۵,۱۰۰ تومان

لاستیک چاکدار پراید

لاستیک چاکدار تولید شرکت فایتون قطعه مناسب برای خودروی  پراید است. قطعه فوق جزو لوازم  جلوبندی مهم خودرو محسوب می شود.

لاستیک چاکدار که به عنوان بوش نگهدارنده میل تعادل نیز شناخته می شود وظیفه جلوگیری از برخورد و تماس دو قطعه فلزی با یکدیگر را انجام می دهد. این قطعه بر روی میل تعادل خودرو قرار می گیرد. بوش نگهدارنده میل تعادل یا لاستیک چاکدار به منظور جلوگیری از ایجاد سر و صدای اضافی در زمان حرکت، جذب فشار و ضربه به خودرو بسیار کاربردی است. 

محصول فوق از لاستیک مقاوم ساخته شده است و عملکردی موثر و رضایت بخش دارد. هدف از بکارگیری بوش لاستیک ها در خودرو جلوگیری از ایجاد سر و صدای اضافی، حذف لرزش ها و همچنین تحمل و کم کردن میزانی از ضربات وارد شده به خودرو است که به دلیل خاصیت لاستیکی این قطعه، موارد فوق شکل می گیرد. خاصیت لاستیکی بوش نگهدارنده میل تعادل موجب می شود که در برابر ضربات شدید و کشش مقاومت و دوام بالایی داشته باشد.

خرابی لاستیک چاکدار

خرابی لاستیک چاکدار سبب ایجاد سر و صدای اضافی در قسمت جلویی خودرو و به لرزش در آمدن غربیلک فرمان می گردد. به طور کلی لاستیک چاکدار به مرور زمان به دلیل وارد آمدن فشار و ضربات شدید دچار خرابی، له شدگی و یا پارگی می گردد.

ویژگی های محصول

  1. ساخته شده از مواد مرغوب
  2. مقاوم در برابر فشار زیاد
  3. تحمل بالا
  4. حذف سر و صدای اضافی
  5. عملکرد و کارایی مناسب
برند فایتون
گارانتی 1 سال
کشور تولید کننده ایران
تعداد در کارتن 200 عدد
وزن 180 گرم
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند