رله قفل مرکزی پراید و پیکان

رله قفل مرکزی پراید و پیکان

رله قفل مرکزی تولید شرکت فایتون قطعه مناسب برای خودرو پراید و پیکان است. رله قفل مرکزی جزو لوازم یدکی پر مصرف و مهم برای خودرو به شمار می آید از این رو محصول فوق از مواد اولیه درجه ۱ تولید شده است.

تولید کننده: فایتون قطعه
زمان تحویل: 1 الی 2 روز
قیمت: ۶۲۰,۰۰۰ ریال
۵۳۹,۴۰۰ ریال

رله قفل مرکزی تولید شرکت فایتون قطعه مناسب برای خودرو پراید و پیکان است. رله قفل مرکزی جزو لوازم یدکی پر مصرف و مهم برای خودرو به شمار می آید. رله قفل مرکزی که از سیم پیچی مخصوص همراه با پایه های ورودی و خروجی برق ساخته شده است وظیفه یکنواخت سازی، کنترل و بالا بردن میزان جریان برق ورودی به پمپ درب برقی خودرو نقش مهمی را ایفا می کند.

رله فوق عمل کنترل جریان برق و انتقال آن به پمپ درب برقی خودرو را انجام می دهد. این قطعه سمت راست راننده زیر داشبورد نصب می شود و در تمامی خودروها عملکرد مشابهی دارد.

هنگامی که کلید درون جا کلیدی درب خودرو قرار می گیرد و یا شاسی قفل درب بالا و پایین می شود دستوری به رله قفل مرکزی ارسال خواهد شد و از آنجا رله قفل فعالیت خود را آغاز می کند  و دستور دریافت شده را به پمپ درب های برقی خودرو ارسال می کند. در این هنگام پمپ با دریافت دستور، عمل باز و بسته کردن درب خودرو را انجام می دهد.

سالم بودن و عملکرد مناسب پمپ درب در عملکرد صحیح رله قفل اهمیت بسزایی دارد. خرابی قطعه فوق در باز و بسته کردن درب های خودرو اختلال ایجاد می کند. قطع و وصل کردن به موقع جریان برق توسط رله قفل از ویژگی های مهم این قطعه به شمار می آید که می بایست به آن دقت شود. علاوه براین عدم داغ نشدن رله در حین کارکرد از نکات مهم رله محسوب می شود.

نکته

بهتر است به هنگام تعویض رله قفل از سالم بودن سوکت ورودی و خروجی رله اطمینان حاصل کنید تا قطعه عملکرد مناسبی داشته باشد.

برند فایتون
گارانتی 1 سال
تعداد در بسته 10
کشور تولید کننده ایران
تعداد در کارتن 100 عدد
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند